Skocz do zawartości
Właściciel

Tyna

 Właściciel
 • Zawartość

  193
 • Wpisy

  1767
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33
 • Czas Online

  4d 15h 43m 20s

Zawartość dodana przez Tyna

 1. "Próbowałem tak długo zmienić coś z tymi złymi uczuciami.
  Nie mogę znieść tego dźwięku hałasu, ale nie mam wyboru. 
  Nie patrz do tyłu i goń za tęczami w moim umyśle.
  Przestań uciekać, miej wiarę, bądź silny i zostań."


 2. "Jak najwięcej stracić? 
  Wystarczy być kretynem i unosić się dumą.

  Nigdy powyższe podejście, nie załatwiło problemu.
  Nie rozwiązało sytuacji, nie naprawiło relacji.

  Powiem więcej.
  Unoszenie się dumą, to Pierdolona ucieczka.
  To opuszczenie gardy, złożenie broni.

  Każdy popełnia błędy.
  Ja.
  Ty.
  Inni.

  I każdy ma prawo do poprawy.
  Kazdy zasługuje na wybaczenie.
  Każdego można nauczyć.

  Lecz tylko przegrani,
  pieprzeni tchórze,
  tylko oni unoszą się tanią dumą i odchodzą.
  Odmawiają komuś jego ruchu.
  Nie pozwalają na czyn.

  Królowie danej sytuacji.
  Bogowie życia.
  Pierdoleni bezbłędni nudziarze bez emocji.

  Dla mnie: 
  Unosząc się dumą - tracisz.
  Mądrością - naprawiasz.
  Walką - wygrywasz.

  Dumny, 
  możesz jedynie być z kogoś,
  lub z Siebie. "-J.K.

  1. ✞ℓιмιтσωαиα✞

   ✞ℓιмιтσωαиα✞

   Jakie to prawdziwe  :8P::aniolek:

 3. "(...) i tak od dawna mam dziurawe serce
  jak nie zabiłeś to już się nie uda "

 4. Deys - moizdrajcy.com feat. Przyłu (prod. Megot)

  z dedykiem ... 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. Tyna

    Tyna

   zdradziłeś :c

  3. skilledovv

    skilledovv

   a zapchaj się schabowym <3

  4. Tyna

    Tyna

   dobrze.. okay 

   Ty nie dostaniesz go <3

 5. Kocham Cię..:serducho:

  Na zawsze będziesz w moim sercu :serducho:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
  2. Tyna

    Tyna

   :(

   nie nic..

  3. skilledovv

    skilledovv

   NO NIE MUSIAŁAŚ TEGO TAK PUBLICZNIE PISAĆ

    LOFKI JU TU <3

  4. Tyna
 6. "Nigdy nie zapomnę, nie zapomnę
  tych chwil nigdy nie porwie wiatr
  dobrze znam ten goryczy smak, niedoli trans.
  Nie zapomnę tego potu, tych łez, tej krwi przelanej
  tych ludzi, tych miejsc z radością i żalem
  ja nigdy nie zapomnę, nie zapomnę."

 7. "-Gwiazdy dla ludzi mają różne znaczenie. Dla tych, którzy podróżują, są drogowskazami. Dla innych są tylko małymi światełkami. Dla uczonych są zagadnieniami.(...)
  Lecz wszystkie te gwiazdy milczą. 
  Ty będziesz miał takie gwiazdy, jakich nie ma nikt.
  - Co chcesz przez to powiedzieć?
  - Gdy popatrzysz nocą w niebo, wszystkie gwiazdy będą się śmiały do ciebie.
  I zaśmiał się znowu.
  - A gdy się pocieszysz zawsze się w końcu pocieszamy, będziesz zadowolony z tego, że mnie znałeś. Będziesz zawsze moim przyjacielem. Będziesz miał ochotę śmiać się ze mną. Będziesz od czasu do czasu otwierał okno, od tak sobie, dla przyjemności. Twoich przyjaciół zdziwi to, że śmiejesz się, patrząc na gwiazdy, wtedy im powiesz - gwiazdy zawsze pobudzają mnie do śmiechu." ~M.K.

   

 8. Zasady ogólne: *Na serwerze zabrania się używania jakichkolwiek programów i skryptów ułatwiających grę. *Zabronione jest utrudnianie gry innym graczom. *Zabronione jest nadużywanie mikrofonu oraz czatu. *Zabronione jest rushowanie na serwerze. Można ( po 15 sek ) *Zabronione jest ciągłe kampienie. *Zakaz podpowiadania. *Zakaz tworzenia fundacji. *Admin chat służy tylko i wyłącznie do informowania o cheaterach lub o graczach którzy w jakiś sposób łamią regulamin. *Zakaz specjalnego przedłużania rund. *Zakaz podszywania się pod adminów *Zakaz posiadania nicków podobnych do adminów *rush jest dozwolony od początku tylko, gdy gra jest na kosy, pompy i zeusy Kultura i zachowanie na serwerze: *Zabronione jest obrażanie graczy na serwerze. *Zabronione jest spamowanie, reklamowanie innych serwerów oraz sieci. *Zabronione jest nadużywanie jakichkolwiek wulgaryzmów. *Nie nadużywamy mikrofonu. *Czas głosowy jest dozwolony tylko po mutacji. Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania Regulaminu w każdej chwili. Wchodząc na serwer akceptujesz jego zawartość.
 9. REGULAMIN SERWERA DEATHRUN 1. Ogólne. 1.1 Przebywanie na serwerze jest równoznaczne z przeczytaniem i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. 1.2 Nieznajomość regulaminu nie zwalania z jego przestrzegania. 1.3 Omijanie banów (tyczy się kilku kont steam) jest karane ponownym oraz wydłużonym banem. 1.4 Wchodzenie na aktywnym banie skutkuje wydłużeniem bana bądź grozi całkowitym zbanowaniem. 2. Zasady dotyczące kultury i zachowania. 2.1 Na serwerze panuje zakaz obrażania innych graczy. 2.2 Zabronione jest używanie nicków rasistowskich, religijnych, obraźliwych. 2.3 Zabronione jest spamowanie na U@, piszemy tam tylko ważne pytania do adminów bądź zgłaszamy cziterów. 2.4 Zabronione jest wszczynanie kłótni i prowokowanie do ich powstania. 2.5 Zabronione jest reklamowanie, spamowanie oraz nadużywanie czatu w jakikolwiek inny sposób. 2.6 Korzystanie z komunikatora głosowego jest dozwolone głównie dla osób po mutacji. Nie zakazujemy innym osobom korzystania z niego, aczkolwiek należy ograniczać się do rozmowy na temat rozgrywki. 2.7 Wszystkie próby handlu, wymian, sprzedaży, ogłoszeń dotyczących matchmaking'ów są zakazane. 3. Zasady dotyczące rozgrywki. 3.1 Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz czitowania, używania wszelkiego rodzaju wspomagaczy. 3.2 Zabronione jest wykorzystywanie bugów na mapie. 3.3 Nie utrudniamy rozgrywki swojej drużynie (np. chamski smoke). 3.4 Na serwerze nie wolno reklamować innych sieci serwerów, stron www, serwerów gier itp. 3.5 Terrorysta ma zakaz opuszczania strefy pułapek. 3.6 Anty-Terroryści mają całkowity zakaz odpalania pułapek (Zarówno po przejściu mapy jak i w jej trakcie). 3.7 Po przejściu mapy należy zastosować się do informacji na czacie dotyczącej trybu gry jak i zakończenia. 3.8 Po spadnięciu na niższy poziom należy się niezwłocznie zabić. 3.9 Zakaz wychodzenia z Terrorystów. 3.10 Zakaz zabijania/skanowania przez ściany. 3.11 Zabronione jest wcelowywanie się w punkt teleportu na wszystkich trybach gry. Trzymajmy się zasady "Fair Play". 3.12 Zabronione jest bugowanie jak i kampienie przy teleportach.
 10. Tyna

  Temat został zamknięty.
 11. "I hear more, I feel more, I see more - and it's a little heavy for me, since I know
  'couse my heart fucking breaks and it happens everyday, as if it wanted to stop the oxygen"

 12. <3

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Tyna

    Tyna

   takie życie.. co zrobisz jak nic nie zrobisz :D:D schabowego dam mu na drogę 

  3. ✞ℓιмιтσωαиα✞
  4. Tyna
 13. REGULAMIN SERWERA ONLY DD2 ZASADY OGÓLNE: Zabrania się używania wspomagaczy np: wh, aim itp. Nie wolno nadużywać mikrofonu, puszczać muzyki, śpiewać, gwizdać przez mikro, mikro od 15 lat / mutacja. Zakaz przeszkadzania i utrudniania gry innym graczom. Zakaz reklamowania innych serwerów oraz stron. Nie wolno podszywać się pod adminów bądź innych graczy. Zakaz nadmiernego przeklinania, wyzywania graczy. Zakaz spamowania na czacie. Zabronione jest obrażanie graczy na serwerze. Zabronione jest nadużywanie jakichkolwiek wulgaryzmów. Zabronione jest kontaktowanie się przez komunikatory podczas grania np ts3,skype itp Zabrania się używania reconnectów Podkładanie cichej paki jest zabronione ZASADY ADMINÓW : Admin ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze. Admin ma obowiązek szanować graczy oraz innych adminów. Admin powinien być wzorem dla graczy. Admin nie ma prawa nadużywać swoich przywilejów. Każdy admin jest równy, więc gdy któryś złamie regulamin, obowiązkiem jest zgłoszenie tego do Właściciela. Admin może stracić swoją posadę w razie złamania regulaminu. TARYFIKATOR BANÓW: wh , aim itp = perm obrażanie, wyzywanie = Ban 10 minut do 7 dni. reklamowanie innej serwerowni = Ban na 7 dni /perm w uzasadnionych przypadkach nadużywanie czatu głosowego = ban do 30 minut. spamowanie na czacie ogólnym = ban na 30 minut. podszywanie pod Administracje = Ban na 7 dni /perm w uzasadnionych przypadkach Wulgarny/obrażający nick = kick ---> Ban od 10 minut do 1 dnia używanie czatu głosowego przed mutacją = ban od 5min do 1h Kampienie na respie TT = kick ---> ban do 30 minut Działanie na szkodę serwera oraz graczy ---> ban na 1 dzień ---> ban na 7 dni do perma w uzasadnionych przypadkach administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu w każdej chwili .
×